Відгуки

Вікторія Кузнєцова

Я мама двох доньок, і, перебуваючи в декретній відпустці, шукала нові можливості для свого розвитку. Зараз працюю незалежним фінансовим радником, і розумію, що постійно потрібно підвищувати рівень своєї кваліфікації, ринок змінюється, отже потрібно освіжити знання.

Моєю метою є складання іспиту CFA I-III рівнів, тому я шукала усю можливу інформацію, яким чином це можливо зробити, що для цього потрібно. Саме тому побачила оголошення в інтернеті про програму для дівчат Fearless Girls. Мене зацікавила така ініціатива, оскільки розвиватись необхідно у колі професіоналів, мені дуже хотілось попрацювати з професіоналами, які мають значний досвід в фінансовій сфері.

Я дуже рада була познайомитись з ментором, у нього значно більше професійного досвіду, ніж у мене. Саме тому моя ціль у спілкуванні з ментором була зрозуміти для себе чи у вірному напрямку я рухаюсь, оскільки була думка попрацювати у великих аудиторських компаніях для набуття досвіду. Після зустрічі я зрозуміла, якими мають бути мої наступні кроки в кар’єрі. Крім того, я 100% прийняла рішення складати іспит CFA і отримала слушні рекомендації як найкраще підготуватись.

Також я відвідувала тренінги програми Fearless Girls, я би виділила воркшоп по роботі з Excell. Давно не працювала з таблицями, і для мене було корисно дізнатись головні фішки в роботі з ними.

Ця програма дає багато знань для росту кар’єри, тому я би рекомендувала знайти час, зареєструватися, прописати свої цілі та скористатися такою можливістю.