Відгуки

Ксенія Токарєва

Отримала доступ до найбільшої фінансової громадської організації Канади WCM (Women in Capital Markets) завдяки програмі Fearless Girls, наразі займає посаду фінансового аналітика-стажера у Wall Street Oasis

Я взяла участь у кількох компонентах програми Fearless Girls. Членство в організації WCM дозволило мені познайомитися з людьми, яких я би інакше не зустріла. Я надзвичайно вдячна керівництву WCM та CFA Society Ukraine за цю можливість.

По-перше, це можливість спілкуватися з людьми, які поділяють ваші інтереси. По-друге, організація приділяє свій час тому, щоб допомогти утримати жінок-професіоналів у галузі, надаючи можливість повернутися до кар’єри після еміграції або тривалої відпустки.

У серії тренінгів особливо запам’ятався захід з аналізу профілю на LinkedIn, щоб зробити його більш професійним. Тренінг запам’ятався найбільше завдяки людині, яка його вела – Стефано Вісаджіо з компанії Intel.

Також я взяла участь у менторській програмі і можу сказати, що мій наставник не тільки допомагає/спрямовує мене в моїх кар’єрних прагненнях, але й ставить переді мною завдання стати кращим професіоналом. Я все ще працюю над досягненням цілей, які поставила разом зі своїм ментором, оскільки програма триває, але поки що мені дуже подобається цей досвід.