Відгуки

Юлія Пекар

Investment Analyst у Blackshield Capital, учасниця компонентів Young Women in Investments Program та менторської підтримки програми Fearless Girls

З програмою “Безстрашні дівчата” я познайомилася через спільний проєкт CFA Society UK, CFA Society Ukraine та Fitch Learning “Young Women in Investments Program”. Мене зацікавила можливість отримати нові знання, досвід від експертів на ринку та нетворк з іншими дівчатами, які роблять перші кроки в сфері фінансових послуг. Вже після закінчення програми я дізналася про можливість менторства. Ментор – це те, що мені було необхідно на той момент, а саме – його професійні поради та досвід на ринку. Основними цілями нашої співпраці було вибудовування ефективного плану підготовки до складання CFA іспиту та обговорення питань, що стосуються кар‘єри.

З моїм ментром Oliver P. Müller вдалося вибудувати дуже дружні та довірливі стосунки. Ми спілкуємося кожного місяця. Зазвичай спочатку ми обговорюємо прогрес за попередній місяць, плани та виклики на наступний, а потім переходимо до економічних дискусій. З кожної зустрічі я виходжу з нотатками з корисними порадами, посиланнями та зарядом на наступний місяць.

Щоб досягнути своїх цілей потрібно не боятися говорити про те, що турбує. Можливо на початку, проблема або запит не сформовані на 100%, але ментор допомагає це зробити. Не бійтеся запитувати про допомогу. Будьте відкритими до нових ідей та підходів, які може запропонувати ментор. Активно використовуйте час з ментором та обов’язково готуйтеся до зустрічей (прописуйте питання, запити). Завжди будьте вдячними за час та зусилля, які ментор вкладає у вашу співпрацю.