_Группа_

JP Morgan Chase&Co запустила другий етап річної оплачуваної програми роботи та розвитку професійних навичок для українців у Варшаві.

Програма передбачає:

Строковий контракт на 12 місяців з можливістю подальшого продовження професійного розвитку за відкритими вакансіями у компанії

Інтенсивну програму тренінгів, спрямованих на удосконалення англійської мови та інших важливих професійних навичок, необхідних для роботи в одній з найбільших міжнародних компаній світу

Повноцінне виконання професійних обов’язків щодо проектів J.P. Morgan в якості співробітника компанії за підтримки колег, які давно працюють у компанії. Основні напрямки роботи включають, але не обмежуться: Фінанси, Операційна дільність, KYC, Технології, HR.

Підтримку в пошуку житла, а також організація дошкільного та шкільного догляду за дітьми.

Мінімальні вимоги до кандидатів: Знання англійської мови на середньому рівні B2 (знання польської мови не вимагається) та будь-який досвід роботи у корпоративному середовищі у бідь-якій сфері бізнесу.

Це унікальна можливість здобути досвід роботи в одній з найбільших фінансових корпорацій світу, не маючи спеціальної фінансової освіти чи досвіду, та поринути в атмосферу професіоналізму, культурного різноманіття, співпраці та постійного росту.

Анкета та деталі за посиланням