Відгуки

Кіра Нечипоренко

Кіра Нечипоренко, завершує навчання на бакалавра в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за спеціальністю “Підприємництво та біржова діяльність”. Взяла участь у компоненті Young Women in Investment Management програми Fearless Girls

 

Метою участі у Young Women in Investment Management для мене було покращити свої комунікативні навички англійською мовою, закріпити розуміння інвестиційних ринків, методів оцінки та аналізу компаній, дізнатися більше про особливості британської інвестиційної сфери та познайомитися з іншими дуже мотивованими дівчатами, які також цікавляться сферою фінансів та інвестицій.

Навчання проходило онлайн кожного дня зранку по декілька годин. Воно складалося з лекцій, під час яких ми могли задавати питання, міні-практичних завдань, де ми обговорювали питання командами та самостійної роботи за двома проектами: 1) Оцінка компанії (інвестиційному); 2) ESG.

Матеріал курсу мав ознайомчий характер з інвестиційною діяльністю, а тому був корисним у систематизації вже наявних знань та заповненні прогалин, які, можливо, були. Для мене найбільш цінним етапом навчання були лекції з Richard Hewison, який розказував про фінансове моделювання та оцінку компанії на прикладі, та фінальний день захисту наших проектів.

Головною цінністю цього навчання звичайно ж був нетворкінг, який ми змогли отримати під час спілкування з учасниками конкурсу та лекторами програми. Іноді нам всім не вистачає мотивації. Особисто я буваю не впевнена в рішеннях своїх. І таке спілкування з людьми, які горять бажанням займатися інвестиційною діяльністю, заряджає на нові звершення.

Я раджу іншим дівчатам взяти участь у Young Women in Investment Management. На мою думку, воно найбільше підходить: 1) людям, які цікавляться фінансами та інвестиціями, але поки не знають з чого почати; 2) людям, що хочуть дізнатися більше про британський фінансовий сектор та можливості розвитку в ньому; 3) студентам вищих навчальних закладів, які хочуть покращити своє розуміння інвестиційних дисциплін.