Відгуки

Надія Дудлів

Бізнес-консультант у Kyiv Consulting, учасниця програми Fearless Girls та її компоненти Young Women in Investment Management

Я вирішила взяти участь у програмі Young Women in Investment Management, щоб покращити свої знання у сфері інвестицій та фінансів, повчитися у досвідчених представників індустрії, обмінятися знаннями та попрацювати в команді з учасницями з України та інших країн.

Навчання за програмою тривало місяць. Протягом робочих днів кожного тижня ми мали онлайн  лекції та практичні заняття, присвячені певній темі. Також у нас було два проєкти, які ми робили в командах: одним з них було оцінювання компанії та визначення її інвестиційної привабливості, а інший був присвячений ESG тематиці.

У вільний від навчання та роботи час ми робили зустрічі команд, щоб обговорити проєктну роботу та результати. Учасниці мали доступ до онлайн матеріалів з навчальної платформи та ресурсів від компанії Fitch Ratings.

Курс містив багато важливої інформації щодо CFA Level 1 та практичних навичок в інвестиційній сфері. Також були цікаві заняття щодо розвитку себе як особистості та роботі в команді.

Головна цінність навчання на програмі для мене полягає в якісних знаннях з фінансів та інвестицій, можливості спілкування з досвідченими представниками індустрії, робота в мультикультурних командах та покращення моїх професійних навичок.

Здобуті знання я використовую у своїй роботі та підготовці до CFA іспиту. Також я розширила свій професійний нетворкінг.

Я однозначно раджу українками взяти участь у програмі Fearless Girls та Young Women in Investment Management. Це допомагає покращити знання в інвестиційній сфері та познайомитися з великою кількість цікавих та досвідчених професіоналів.

Young Women in Investment Management підійде для студентів економічних спеціальностей, молодих професіоналів у сфері фінансів, інвестицій та управлінського консалтингу.