Анонси

Акціонерне фінансування: особливості інвестиційних фондів на прикладі Horizon Capital

27 жовтня о 14.00 Horizon Capital проведе онлайн захід «Акціонерне фінансування: особливості інвестиційних фондів на прикладі Horizon Capital». Спікером заходу є Роман Черепаха, інвестиційний директор Horizon Capital.

У Horizon Capital Роман Черепаха займається пошуком нових інвестицій та відповідає за портфельні компанії у ІТ, харчовій та виробничій сферах.

У 2012-2015 роках пан Черепаха працював у Horizon Capital аналітиком та знову приєднався до компанії після здобуття ступеню МБА у Школі бізнесу ім. Бута Чиказького університету та кількох років роботи з американськими інвестиційними компаніями McNally Capital та Sandalphon Capital, де залучався до підготовки та укладання угод.

Роман також здобув ступінь магістра економіки конкуренції та регулювання ринку в Барселонській вищій школі економіки та бакалавра фінансів у Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Крім цього, пан Черепаха є ментором для провідної української ділової спільноти, що нараховує більше 450 бізнес-лідерів з усіх регіонів України.

Реєстрація за посиланням