Дякуємо за реєстрацію у програмі Fearless Girls.

Це допоможе нам краще зрозуміти проблеми та потреби українок-фінансисток, які шукають шляхи професійного зростання. Збір та аналіз інформації займе певний час, тож поки що ми пропонуємо вам переглянути вакансії зі сфери фінансів, розміщені на сторінці нашого кар’єрного центру https://www.cfasociety.org/ukraine/society-news-resources/career-center.

Також ви можете скористатися освітніми курсами, які підготувала CFA Society Ukraine спільно з партнерами для покращення знань про фінансовий ринок та інвестиції. Вони є безкоштовними та доступні після реєстрації.

Курс «Основи фінансів та інвестицій» на освітній платформі Prometheus. Має 16 різних модулів, допоможе поліпшити знання про фінансовий ринок, розкриває, що таке інвестиційний ринок і хто його учасники, а також пояснює природу різних інвестиційних інструментів.
https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:Prometheus+FIN101+2020_T2/about

Онлайн-курс симулятор «Етика фахівця з фінансів та інвестицій» на платформі EdEra. Курс складається із 8 модулів, у його основу покладені Кодекс етики та стандарти професійної поведінки CFA Institute. Ви можете пройти різні кар’єрні етапи фахівця з інвестицій (від стажера до CEO) та у форматі коротких діалогів детально розглянути ці стандарти та навчитися вирішувати етичні кейси різної складності http://ed-era.com/ethic-finance.

Більше про нас ви можете дізнатися на наших сторінках соціальних мереж або вебресурсах:

Facebook: https://www.facebook.com/CFASocietyUkraine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/cfa-ukraine/
Telegram: https://t.me/+UZy_4PzScpZjOGJi
YouTube: https://www.youtube.com/user/CFAUkraine2
Website: https://ua.cfaukraine.org/ та https://www.cfasociety.org/ukraine/home

Хочете більше корисного? Читайте наш сайт, телеграм-канал та інші соціальні мережі
https://www.facebook.com/CFASocietyUkraine

https://www.linkedin.com/company/cfa-ukraine/

https://www.cfasociety.org/ukraine/home

https://ua.cfaukraine.org/